|'Avril Lavigne Fan'|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|'Avril Lavigne Fan'|

Avril Fana Hoşgeldiniz !

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komşusundan Avril'a Övgü

3 posters
YazarMesaj
MissAngela.&
ALF~Administatör ♥
ALF~Administatör ♥
MissAngela.&

Başarı Puanı : 1462

Komşusundan Avril'a Övgü Empty
MesajKonu: Komşusundan Avril'a Övgü   Komşusundan Avril'a Övgü Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 1:53 pm

Karayip Korsanları,Yüzüklerin Efendisi,Truva ve Cennetin Krallığı Filmlerinden Tanıdığımız Ünlü Oyuncu Orlanda Bloom Avril'ın Yeni Komşusu Oldu. Avril'ın Los Angeles'daki Evinin Hemen Karşı Sağ Tarafında Bir Eve Taşınan Orlando Bloom EK Magazin'e Şöyle Konuştu "Her zaman Avril'ın büyük bir star olduğunu düşündüm ve onunla aynı sokağı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Onunla bazen konuşuyoruz. Bana rafında benim bir fotoğrafımın olduğunu söyledi ve buna çok mutlu oldum. Ama tanrım şimdi Avril'ın bir fotoğrafını mutlaka yatağımın kenarına koymam gerekiyor. Bazen özel hayatı hakkında konuşuyoruz. Özel hayatına saygım olduğu için konuşamam fakat yanlızca şunu söyleyebilirim Avril evliliğini sonlandırdıktan ve albümünün tamamlamasından sonra çok mutlu ve ayrıca telefonuma yüklememi istediği şarkısı çok hoş. Biz çok iyi arkadaş olacağız Miranda onun parfümünü kullanıyor şu anda ismini unuttum. Afedersin Avril"
http://avrilfanclub.hareketforum.com
StrawbeRRy~
ALF~Administatör ♥
ALF~Administatör ♥
StrawbeRRy~

Başarı Puanı : 1211

Başarı puanı
Başarı puanı Başarı puanı:
Komşusundan Avril'a Övgü Left_bar_bleue0/0Komşusundan Avril'a Övgü Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Komşusundan Avril'a Övgü   Komşusundan Avril'a Övgü Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:01 pm

sağol cnm :DD:D:
MissAngela.&
ALF~Administatör ♥
ALF~Administatör ♥
MissAngela.&

MesajKonu: Geri: Komşusundan Avril'a Övgü   Komşusundan Avril'a Övgü Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:04 pm

Komşusu Orlando Bloom <3 xD sağol cnaım
ScReaM

ScReaM

Başarı Puanı : 346

Başarı puanı
Başarı puanı Başarı puanı:
Komşusundan Avril'a Övgü Left_bar_bleue0/0Komşusundan Avril'a Övgü Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Komşusundan Avril'a Övgü   Komşusundan Avril'a Övgü Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:41 pm

Teşekkürler
MissAngela.&
ALF~Administatör ♥
ALF~Administatör ♥
MissAngela.&

MesajKonu: Geri: Komşusundan Avril'a Övgü   Komşusundan Avril'a Övgü Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 1:52 pm

Önemsz canım

Komşusundan Avril'a Övgü
1 sayfadaki 1 sayfası